Різдвяний подарунок

2020-01-08

Ось уже декілька років поспіль учні Мирноградського НВК обмінюються різдвяними листівками з ровесниками з інших країн завдяки платформі eTwinning. Цей рік не став винятком. Восени 2019 року діти взяли участь у проєкті "Christmas around Europe" під керівництвом учителів англійської мови Радченко Ю.І., Козлової О.В. та Воробйової А.С. і надіслали вітальні листівки до навчальних закладів Франції, Італії, Румунії, Хорватії, Польщі, Португалії, Естонії, Литви, Турції та Іспанії. Напередодні Різдвяних свят учні НВК отримали листівки у відповідь. Цікаві враження, яскраві емоції та нові знайомства стали гарним подарунком для дітей нашої гімназійної родини.

/Files/images/noviy_rk/41.jpg/Files/images/noviy_rk/40.jpg/Files/images/noviy_rk/39.jpg/Files/images/noviy_rk/38.jpg