Зі святом Різдва Христового!

2020-01-08

Різдво Христове належить до великих християнських свят. У храмах цього дня відбуваються святкові богослужіння, звучать колядки та вітання.

На зимових канікулах учні 3-4 класів НВК зібралися разом, щоб дізнатися про історію свята Різдва Христового, про те, чому православна церква відзначає день народження Ісуса 7 січня, а також про традиції, які дійшли до наших днів. На дітлахів чекали перегляд різдвяних історій, жваві ігри та конкурси, виконання колядок та щедрівок. Різдво Христове! Ангели співають, люди радіють, прославляючи Спасителя. Нехай у це світле свято оживе у ваших серцях надія, прокинеться любов і милосердя, добром і благодаттю наповниться кожен будинок.

/Files/images/noviy_rk/32.jpg/Files/images/noviy_rk/31.jpg/Files/images/noviy_rk/30.jpg/Files/images/noviy_rk/29.jpg