Педагогічний альянс

2019-10-16

16 жовтня 2019 року в актовому залі НВК відбулася батьківська конференція «Сім’я та школа – педагогічний альянс», девізом якої стали слова «Разом заради дітей». У своїх виступах директор навчального закладу М.С. Завгородня та заступник директора з навчально-виховної роботи І.Л. Ладь підвели підсумки роботи педколективу НВК за 2018-2019 навчальний рік, ознайомили присутніх із Правилами внутрішнього розпорядку НВК, навчальним планом, режимом роботи та організацією навчально-виховного процесу в закладі в 2019-2020 навчальному році.

Практичний психолог Л.М. Чепенко надала батькам практичні поради щодо порозуміння з дітьми нинішнього покоління - покоління Z, акцентувала увагу батьків на станові психологічного здоров’я дітей, розповіла про профлактику самоушкоджень серед підлітків. Шкільна медсестра І.М. Корнієнко відзначила важливість профілактичної роботи щодо попередження простудних захворювань та ГРВЗ в навчальному закладі.

Підсумком конференції стало визначення основних принципів взаємодії сім’ї та школи, дотримуючись яких, можна отримати ефективний альянс: принцип згоди, гармонії, співпереживання, співпраці, співпричетності. Ми працюємо разом заради дітей.

/Files/images/novini_2019-2020/02.jpg/Files/images/novini_2019-2020/veresen/15.jpg