Тренінг "Zero Waste School"

2019-09-25

25 вересня 2019 року команда тренерів-учнів НВК у складі Солонинки О., Ловчикової Є., Нужненко А. провела останній день тренінгу "Zero Waste School". У межах екологічно-освітнього проекту було прибрано від сміття територію НВК та поза його межами. За годину роботи команда екоактивістів зібрала зів'ялу траву,назбирала купу сміття, що залишили після себе мешканці, які недбало ставляться до навколишнього середовища.

Нагадуємо, що в травні ці учні були присутні на дводенному тренінгу в Києві, де з ними старші тренери провели роботу щодо реалізації проекту з приводу сортування сміття. Під час літніх канікул наші учні отримали від благодійного фонду Klitschko Foundation корисні подарунки.

Збережемо довкілля!

/Files/images/novini_2019-2020/veresen/11.jpg/Files/images/novini_2019-2020/veresen/12.jpg