Пришкільний табір «Райдуга». День 16. День казок під блакитним небом

2019-06-21

20 червня на стадіоні «Шахтар» відбулося велике спортивне свято до Дня олімпійського бігу. У святковому забігу взяли участь 10 представників від табору. Команда пришкільного табору «Метелики» була нагороджена грамотою за активну участь в змаганнях з Олімпійського бігу серед команд дитячих пришкільних таборів міста.

Інші діти табору поринули у світ природи. Згадали назви рослин рідного краю, переглянули відео «Рідкісні рослини України». Але найцікавіше було попереду, коли дітлахи пішли на екскурсію. Дівчатка плели вінки із польових квітів, складали казку про принцесу лугу, яка дарувала людям красу, радість і здоров’я. Діти отримали заряд позитиву від спілкування з природою.

Співробітницею Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА (м. Покровськ) Геліх Ліаною було проведено заняття «Чарівна кулька». Вихованці табору вчилися невербальному спілкуванню, командній взаємодії та заряджалися позитивними емоціями. В ході заняття діти дійшли висновку, що важливо приймати товаришів такими, якими вони є, відноситися з повагою один до одного, допомагати та підтримувати.

/Files/images/prishklniy_tabr/70.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/71.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/72.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/73.jpg