СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

2023-05-31

У травні, коли розквітають яскраві квіти й дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Останній дзвоник – це чудова традиція, тепле родинне свято, яке відбувається в кожному навчальному закладі. Воно викликає змішані почуття – радість і смуток одночасно. Але це завжди символ нових можливостей і початку майбутніх пригод. Звісно, через розв'язану Росією повномасштабну війну від традиційної багатолюдної лінійки довелося відмовитися, однак школярі без привітань не залишилися. 31 травня для учнів Мирноградського ОЗЗСО на онлайн-лінійці пролунав останній дзвоник. Діти протягом заходу знову переживали яскраві моменти шкільного життя, вітали однокласників із здобутками та перемогами, а одне одного – із закінченням навчального року. З теплими словами привітанням до учнів звернулися директор ОЗЗСО, класні керівники, перші вчительки. А потім уся шкільна громада приєдналася до обласного онлайн-свята Останнього дзвоника. Дорогі учні, шановні вчителі та батьки! Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Для багатьох школярів він сповіщає про чудові канікули, сповнені яскравих вражень. Тож бажаємо вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останнім. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте в самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарних подій та здобутків. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю, станете гідними творцями свого життя й справжніми патріотами нашої країни! Бажаємо вам упевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх мрій. Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали їм пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Усім чудового літнього відпочинку, а випускникам – у добру путь! Нехай дорога в незвідане майбутнє стелиться широким рушником, вишитим любов’ю ваших рідних!

Мирноградський ОЗЗСО вітає всю шкільну громаду зі СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!