Стоп міна!

2023-03-14

Війна залишає чималий відбиток у душі кожного мешканця нашої країни. За оцінкою експертів, даними МЗС України та Управління ООН з координації гуманітарних питань, понад 40 % території країни нашпиговано мінами. Отже, територія України є однією з найбільш забруднених вибухонебезпечними предметами у світі. Тому зростає актуальність просвітницьких заходів щодо мінної небезпеки.

З метою підготовки інструкторів з інформування населення про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни (ІНРМ), для працівників закладів освіти Донецької області, які тимчасово перебувають у місті Києві, у межах діяльності освітнього хабу «Донеччина» було проведено тематичний тренінг, у якому взяла участь практичний психолог Мирноградського ОЗЗСО Таран І.Г.

Під час заходу учасникам було надано рекомендації щодо залучення учнів до проходження онлайн-курсів з ІНРМ на освітніх платформах і ресурсах для дистанційного навчання закладів освіти в Донецької області, а також за допомогою використання освітнього ресурсу – ІНРМ сайту: https://stopmina.dk/ у межах шкільної програми та проведення просвітницьких заходів і годин спілкування.

Матеріали програми з інформування населення про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни, що сприятимуть підвищенню обізнаності та поінформованості серед населення та розвитку навичок безпечної поведінки, можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1cHfAcVinzmAnT-29jxTgqse4Q_zEj5DD?usp=sharing

/Files/images/novini_2022-2023/berezen/09.jpeg/Files/images/novini_2022-2023/berezen/10.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 3