Новорічна вітальня

І найкращі побажання –
І людині, і родині,
І матусі-Україні!

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Але з особливим нетерпінням усі чекають свята Нового року, бо саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни!

Чого очікувати від 2023 року? Поки що складно робити прогнози, але ж усі ми сподіваємося, що він точно принесе зміни на краще! А як відомо, мрії збуваються, особливо якщо мріяти разом.

Новорічне свято стало приємним завершенням навчального семестру для учнів 4 – Б класу ОЗЗСО. Діти зустрілися в Новорічній онлайн-вітальні та побували в справжній новорічній круговерті. Зі святковим настроєм швидко відповідали на питання вікторини, співали, грали в ігри, танцювали, вітали один одного.

Хай у небі голубому

Світить сонце вам завжди,

Щоб не знати з вас нікому

Ані горя, ні біди!