Щиро вдячні за турботу!

2022-12-21

Наближається улюблена пора дітей і дорослих - новорічні та різдвяні свята. В українських оселях з’являються прикрашені іграшками та гірляндами ялинки, готуються подарунки для дітей, близьких, друзів. Особливо чекають на свято дітлахи, бо Новий рік – це чарівний час, час доброї казки та очікування дива. І таким дивом – приємним сюрпризом стали подарунки від Мирноградського відділу освіти дітям пільгових категорій навчальних закладів.

Колектив Мирноградського ОЗЗСО, батьківська громадськість закладу щиро вдячні відділу освіти за турботу про наших дітей. Нехай прийдешній рік буде для кожного багатим на добро, тепло і затишок, позитивні емоції та гарні події. Бажаємо всім міцного здоров`я, невичерпних життєвих сил, успіхів у досягненні заповітних цілей, стабільності та впевненості в завтрашньому дні.

/Files/images/novini_2022-2023/gruden/19.jpeg/Files/images/novini_2022-2023/gruden/18.jpeg/Files/images/novini_2022-2023/gruden/17.jpeg