21 вересня - Міжнародний день миру

2022-09-21

21 вересня в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Нині для нашої держави це свято є особливим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій на території України, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресорів.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

У Міжнародний день миру учні 3-А класу ОЗЗСО (класна керівниця Зінов’єва М.П.) виготовили святкові листівки із зображенням голубів. Діти бажають усім українцям злагоди, спокою, процвітання. Миру в сім’ях, у серцях та миру нашій рідній Україні!

/Files/images/novini_2022-2023/veresen/11.jpg/Files/images/novini_2022-2023/veresen/12.jpg