Вітаємо зі святом!

2022-09-03

1 вересня в Україні відзначають Свято першого дзвоника та День знань. Традиційно у цей день починається новий навчальний рік. День знань - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке об’єднує всі покоління.

На жаль, у 2022 році це світле й радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти повинні вчитися в школах, і святкування Дня знань так само актуальне. Зазвичай навчальний рік відкривають святковою лінійкою в усіх школах, і нинішній рік не став винятком.

Першовересневий ранок 2022 року для школярів Мирноградського ОЗЗСО розпочався загальнообласною урочистою лінійкою з нагоди початку нового 2022-2023 навчального року, а потім діти та дорослі долучилися до перегляду Всеукраїнського уроку за участю міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета «Повертаюся до навчання», який транслювався в прямому ефірі Спільного Телевізійного Марафону. Учителі Мирноградського ОЗЗСО гостинно запросили своїх учнів на перший онлайн-урок «Ми українці: честь і слава незламним!», де діти із радістю зустрілися з однокласниками і протягом заходу знайомилися, ділилися враженнями, декламували, пригадували, малювали, посміхалися.

Шановні діти та дорослі! Вітаємо вас із Днем знань! Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується хоч і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання та навички відкривають нові двері до мрій, інтересів і рекордів.

Зі святом, з Днем знань!