Шановні випускники 9 класів!

2022-07-07

Ваше життя – це довгий і прекрасний шлях пізнання, на якому долею визначено багато поворотів: і легких, і складних. Для вас відкрито нову й чудову сторінку життя – закінчення 9 класу, вибір майбутньої професії, 10 клас і перший крок у дорослий світ. Від цього вибору залежить не тільки ваше майбутнє, а й щастя та добробут ваших родин і друзів, перспективи нашого міста, нашої держави.

Майбутнє України - це наша спільна справа, до якої кожен мусить зробити свій внесок. Любіть свою Батьківщину, пишайтеся тим, що ви українці. Завжди пам’ятайте, що головне в житті – творити добро, допомагати людям, дарувати радість, шанувати батьків та вчителів, працювати наполегливо й натхненно.

Шановні випускники 9 класів! Вітаємо вас із отриманням свідоцтва про базову середню освіту! Будьте вдячні вашим учителям за любов, турботу, знання та добрі поради, а вашим батькам – за всіляку підтримку, всебічну допомогу та розуміння. Щасливої та щедрої долі вам у житті, у досягненні мети, дорогі випускники! Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, гармонії та благополуччя. Будьте гідними поваги людей, радуйте батьків та наставників своїми досягненнями! Злагоди вам, миру та добробуту! Хай вам завжди щастить!

/Files/images/novini2021/lipen/02.jpg/Files/images/novini2021/lipen/01.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 28