Солодке свято

2022-06-01

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають День захисту дітей.

З нагоди свята учні Мирноградського ОЗЗСО отримали солодкі подарунки, за які педагогічний колектив закладу та батьківська громадськість щиро вдячні небайдужим організаціям. Як приємно було бачити на дитячих обличчях посмішки, що викликали звичайні солодощі!

Посмішки дітей - це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості й довіри, що розтане навіть найсуворіше й найзагартованіше проблемами серце. Так нехай же сьогодні, у День захисту дітей, кожен постарається зробити життя маленьких мешканців нашої планети кращим і безпечнішим.

Діти - це безмежна щирість і відвертість. Їхнє майбутнє залежить від нас, дорослих. Наше майбутнє залежить від них. Вони повинні жити у світі, який не знає, що таке жорстокість, біль і насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!