Зі Святом останнього дзвоника!

2022-05-30

У травні, коли розквітають яскраві квіти й дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Останній дзвоник – це чудова традиція, тепле родинне свято, яке відбувається в кожному навчальному закладі. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу. Нашим юним друзям - школярам ми бажаємо продуктивно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

А для випускників сьогоднішній день особливо пам’ятний. Його малиновий передзвін виряджає їх у самостійну життєву дорогу. Ми твердо віримо, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі й зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вчителям та рідним людям, які вкладали у вас усю любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець..

Щиро бажаємо випускникам знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю.

Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та

невичерпної енергії!

Щасти вам у всьому! У добру путь!