Зі Святом останнього дзвоника!

2022-05-30

У травні, коли розквітають яскраві квіти й дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Останній дзвоник – це чудова традиція, тепле родинне свято, яке відбувається в кожному навчальному закладі. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу. Нашим юним друзям - школярам ми бажаємо продуктивно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

А для випускників сьогоднішній день особливо пам’ятний. Його малиновий передзвін виряджає їх у самостійну життєву дорогу. Ми твердо віримо, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі й зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вчителям та рідним людям, які вкладали у вас усю любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець..

Щиро бажаємо випускникам знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю.


https://www.youtube.com/watch?v=gZ9ftXyroPA

Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та

невичерпної енергії!


Щасти вам у всьому! У добру путь!

Кiлькiсть переглядiв: 64