Родина – маяк в океані життя

2022-05-23

З нагоди Міжнародного дня сім’ї 7 родин Мирноградського ОЗЗСО в умовах дистанційного навчання взяли участь у шкільному тематичному фотоквесті, який потрібно було пройти протягом тижня. Сім’ї успішно виконали всі п'ять завдань квесту, продемонструвавши оригінальні, яскраві світлини з життя своїх родин. Це сім'ї учнів Черкасової Єлизавети (6-Б кл.), Жежеруна Станіслава (3-В кл.), Проявіної Олесі (4-Б кл.), Генералова Артема (5-Б кл.), Сулими Валерії (5-Б кл.). Виборола першість у фотозмаганнях родина учениці 3-А класу Артюшкіної Валерії. А в номінації «Дружна та креативна сім'я» найкращі світлини надала родина Черкашиних (учні 6-Б та 2-Б класів).

Щиро дякуємо всім родинам – учасницям тематичного фотоквесту за креативні ідеї, яскраві світлини! Бажаємо вам взаєморозуміння, щастя, райдужних планів і безлічі цікавих занять. Нехай сім'я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в біді. Будьте завжди здорові й щасливі, любіть і підтримуйте одне одного! Любові, краси, світлого майбутнього, достатку й спільного розвитку вам!