З Днем матері!

2022-05-08

У другу неділю травня українці вшановують найдорожчу для кожного з нас людину – Маму. Адже мама - це та опора, підтримка, той фундамент, які дають змогу встояти, утриматись. Ніхто так не порадіє за нас і не поплаче з нами, як мама. Вона - сонце й небо, вона – цілий Всесвіт для дитини. Адже саме мати дає життя й веде ним.

З нагоди свята учні 5-Б класу Мирноградського ОЗЗСО долучилися до привітань, висловивши найщиріші почуття своїм матусям. Діти виготовили сувеніри для найдорожчих у світі матусь, написали невеличкі вірші на їхню честь. Вітаємо всіх матерів зі святом! Нехай ваші діти цінують, люблять вас. Будьте щасливими та здоровими, дорогі матусі!

/Files/images/natspatr2021-2022/traven/06.jpg/Files/images/natspatr2021-2022/traven/05.jpg/Files/images/natspatr2021-2022/traven/07.jpg