• Новини

«Як у цей непростий час тримати свої нерви піл контролем та уникати конфліктів?»

2022-05-07

Суцільний стрес оголює нерви, позначається на самопочутті й соціальних контактах. Нині такий час, коли разом стали жити кілька сімей, а іноді й не знайомі до цього часу люди. Усі вони до війни жили за своїми сімейними правилами, розпорядками дня та вели побут за особистими уподобаннями. У складні часи важко зберігати спокій, рівновагу та чутливість одне до одного. Конфлікти можуть виникати на фоні страху та зневіри, поганого фізичного самопочуття та невизначеності чи незмінності ситуації, незадоволення елементарних базових життєво важливих потреб..

Саме тому практичний психолог ОЗЗСО Таран І.Г разом із учнями – членами шкільного гуртка «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе» під час квітневого онлайн-заняття обговорили актуальну тему - «Як у цей непростий час тримати свої нерви під контролем та уникати конфліктів?». Діти прийшли до висновку, що тримати нерви під контролем важко, але можливо. Учні прислухалися до порад психолога та створили власні рекомендації, які допоможуть уникнути конфліктів через стрес.

/Files/images/novini2021/traven/02.jpeg/Files/images/novini2021/traven/01.jpeg