«Ми за безпечний Інтернет»

2022-02-09

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет, а значить підлітки наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Дана ситуація викликає велике занепокоєння в суспільстві.

8 лютого 2022 року світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет-простору для наймолодших користувачів.

В умовах дистанційного навчання в 5-Б класі Мирноградського ОЗЗСО проведено виховну годину «Ми за безпечний Інтернет». Заняття було направлене на розширення та поглиблення знань про безпечний Інтернет, соціальні мережі, сприяло обізнаності учнів про небезпеку, яка існує в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання. Учні пригадали правила безпечного користування Інтернетом, виконали вправи інтерактивної вікторини.

/Files/images/novini2021/lyutiy/23.jpg/Files/images/novini2021/lyutiy/21.jpg/Files/images/novini2021/lyutiy/20.jpg/Files/images/novini2021/lyutiy/22.jpg