«Не зашкодь!»

2022-02-05

З нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь, з метою виховання в учнів бажання підтримувати стабільний стан водно-болотних угідь у 2-В класі Мирноградського ОЗЗСО (класний керівник Воробйова А.С.) в умовах дистанційного навчання було проведено тематичну виховну годину під гаслом «Не зашкодь!». Головна ідея заходу - активно пропагувати збереження водно-болотних рослин і тварин своєї місцевості. Діти виготовили із паперу фігурки журавлика та жабки, довівши цим, що кожна людина здатна зробити свій внесок в охорону природи. Це не вимагає грошей або багато часу.

Збереження водно-болотних угідь – справа не лише міждержавних інституцій, а й кожного з нас.

/Files/images/novini2021/lyutiy/16.jpg/Files/images/novini2021/lyutiy/15.jpg/Files/images/novini2021/lyutiy/19.jpg/Files/images/novini2021/lyutiy/18.jpg