2 лютого - Всесвітній день водно-болотних угідь

2022-02-03

Конвенція про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів (відома під назвою «Рамсарська конвенція» за назвою міста заснування - Рамсар, що в Ірані) розпочала свій відлік 2 лютого 1971 року. Відтепер 2 лютого відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь. Україна поновила своє членство у 1996 році та входить в число 169 країн-Договірних Сторін Конвенції.

З нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь, з метою формування екологічної свідомості та усвідомлення важливості та необхідності охорони природних ресурсів рідного краю з учнями 8-В класу Мирноградського ОЗЗСО ( класний керівник Лук’янчук О.М.) було проведено онлайн виховний захід. Переглянувши тематичні відеоролики та презентацій, школярі взяли участь в онлайн-вікторині. Діти мали можливість усвідомити, що забезпечення водно-болотних угідь означає збереження життя на планеті Земля.

/Files/images/novini2021/lyutiy/02.jpeg/Files/images/novini2021/lyutiy/01.jpeg