«Вода, водно-болотні угіддя та життя – нероздільні»

2022-02-04

Кожного року 2 лютого країни світу, які мають на своїх територіях водно-болотні угіддя, у тому числі й Україна, відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь. Водно-болотні угіддя - найбільш різноманітні й цінні екологічні системи нашої планети. Вони зустрічаються всюди - від тундри до тропіків.

З нагоди відзначення цієї пам’ятної дати учні 4 – В класу Мирноградського ОЗЗСО (класний керівник Каплієнко В.О.) на годині спілкування дізналися, що Конвенція про водно-болотні угіддя була підписана 2 лютого 1971 року в м. Рамсар (Іран). Школярі переглянули тематичне відео та створили малюнки на тему «Вода, водно-болотні угіддя та життя – нероздільні». Інформація для дітей була корисною та пізнавальною.

/Files/images/novini2021/lyutiy/08.png/Files/images/novini2021/lyutiy/07.jpg/Files/images/novini2021/lyutiy/09.jpg/Files/images/novini2021/lyutiy/10.jpg