«Водно-болотні угіддя, вода і життя – нероздільні»

2022-02-04

2 лютого, у день заснування Конвенції про водно-болотні угіддя міжнародного значення, класним керівником 6-В класу Зелінською О.В. було проведено виховну годину «Водно-болотні угіддя, вода і життя – нероздільні». Під час онлайн-уроку учні переглянули тематичне відео та презентацію до Всесвітнього дня водно-болотних угідь та намалювали чудові малюнки. Діти дізналися, чому на водно-болотні угіддя звертають так багато уваги,чому їх потрібно охороняти, які тварини й птахи живуть на цій місцевості. Наприкінці заходу школярі дійшли висновку, що значення водно-болотних угідь для людей дуже важливе: болота накопичують, зберігають і очищують воду, підтримують біологічне різноманіття, слугують необхідною умовою життя людини.

/Files/images/novini2021/lyutiy/06.png/Files/images/novini2021/lyutiy/05.png/Files/images/novini2021/lyutiy/03.jpg/Files/images/novini2021/lyutiy/04.jpeg