Старий Новий рік

2022-01-14

Старий Новий рік – це свято, яке люблять багато українців. Воно тісно переплітаєтьяс з церковними святами й народними традиціями. Увечері 13 січня діти й молодь збираються компаніями й ходять від оселі до оселі, щоб щедрувати. За гарне виконання щедрівок гості отримують від господарів гроші або ж якісь гостинці. Але головна мета щедрування в іншому. Щедрівки на Старий Новий рік зазвичай бажають здоров’я й достатку, і якщо в оселі на Щедрий вечір защедрували, рік буде вдалим.

Напередодні свята до нашої школи з новорічним музичним привітанням завітали юні вокалісти колективу «Талісман» центру гармонійного розвитку дітей та підлітків «Бригантина». Було приємно бачити серед вихованців і учнів нашого навчального закладу: Очеретько Ніколь , Акимченка Максима, Артюхіна Павла, Зубкова Лева, Ширікова Степана, Щербаченка Арсенія, Опалову Вероніку. Біля сяючої шкільної ялинки лунали українські щедрівки та колядки. Яскравий виступ юних артистів дуже сподобався малюкам 1-2 класів, вони щиро аплодували й підспівували юним артистам.

Вітаємо всіх мешканців Мирноградської громади зі Старим Новим роком і бажаємо, щоб усе старе й непотрібне залишилося в минулому році, щоб новий рік приніс тільки радість і щастя, щоб життя наповнилася яскравим світлом і новими силами, чудовими ідеями та яскравими емоціями, щирою любов'ю й великою удачею. Зі святом вас!

/Files/images/novini2021/schen/06.jpeg/Files/images/novini2021/schen/05.jpeg/Files/images/novini2021/schen/07.jpeg