Всесвітній день «Дякую»

2022-01-12

11 січня вважається однією з найбільш "ввічливих" дат року. У всьому світі відзначають Міжнародний день «Дякую» (International Thank You Day). Психологи впевнені, що слова подяки – це «усні погладжування», які здатні заспокоїти та зігріти своєю теплотою.

З кожним роком усе більше людей з різних країн відзначають цей день. Учні 5-Б класу Мирноградського ОЗЗСО (класний керівник Ю.В. Дробязко) під час години спілкування дізналися про історію та традиції Міжнародного дня «Дякую», обговорили цікаві факти про виникнення слова «дякую», промовляли його різними мовами світу. Із хмаринки слів школярі складали різні форми слів вдячності, прислів’я народів світу. Наприкінці уроку діти підписали квіточки-подяки рідним та близьким.

/Files/images/novini2021/schen/03.jpg/Files/images/novini2021/schen/02.jpg/Files/images/novini2021/schen/01.jpg/Files/images/novini2021/schen/04.jpg