З Новим роком!

2021-12-27

Коли білий сніг укриває землю, кожна людина з нетерпінням чекає на свято Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами в більшості з нас асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно…

Саме так він пройшов у нашій школі. Усі учні з нетерпінням чекали дня, коли до них завітають Дід Мороз із Снігуронькою та казкові герої. Жоден клас не залишив без уваги Дід Мороз. Діти, затамувавши подих, чекали, коли він розв’яже свій мішок, повний подарунків. А потім кожен клас мав можливість зробити фото біля ялинки або інших новорічних локацій.

Щиро вітаємо всіх з Новим роком! Бажаємо, щоб у новому році тільки щастя входило у ваш дім, а з ним здоров’я, любов і удача. Нехай щастить у всьому й завжди, а мрії починають збуватися з настанням нового року. У всіх розпочатих справах нехай неодмінно чекає успіх, а магія новорічної ночі не залишить вас весь рік!

/Files/images/novini2021/gruden2021/27.jpeg/Files/images/novini2021/gruden2021/28.jpeg/Files/images/novini2021/gruden2021/26.jpeg/Files/images/novini2021/gruden2021/29.jpeg