«Допоки пам’ять в серці не згасає»

2021-11-28

Час невблаганний. Місяці за місяцями, роки за роками відпливають у небуття. Тільки пам’ять назавжди залишається з нами.

27 листопада – День пам’яті жертв Голодомору. Говорити з дітьми про такі страшні події складно, але необхідно. Це допоможе уникнути повторення Голодомору в майбутньому.

Учні 3-Б класу ОЗЗСО (класний керівник В.В. Сабегатуліна) під час тематичного уроку пам’яті «Допоки пам’ять в серці не згасає», переглянувши уривки відеолекції «Упокорені голодом», ознайомилися з трагічним подіями історії нашого народу. Наприкінці заходу діти власноруч виготовили з паперу свічки Пам’яті та янголят, вшановуючи жертв Голодомору 1932-1933 років.

/Files/images/novini2021/listopad21/45.jpg/Files/images/novini2021/listopad21/44.jpg