«Академічна доброчесність. Чому це важливо?»

2021-11-28

25 жовтня 2021 року в 7-Б класі ОЗЗСО (класний керівник А.В. Гармаш) було проведено годину спілкування «Академічна доброчесність. Чому це важливо?». Працюючи в групах, діти з’ясували поняття академічної доброчесності, дізналися про відповідальність щодо її недотримання. Під час ділової гри учні дізналися про принципи та форми академічної доброчесності, а переглянувши тематичне відео, обговорили, чому так важливо для їхнього майбутнього дотримуватися її принципів. Наприкінці заходу семикласники дійшли висновку, що потрібно розвивати свої здібності, поважати чужу власність та думки, пам’ятати про почуття інших людей, цінувати власний та чужий час.

/Files/images/novini2021/listopad21/41.jpg/Files/images/novini2021/listopad21/40.jpg