Тиждень енергозбереження

2021-11-22

З метою забезпечення економного споживання енергоносіїв у закладі освіти, активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи, спрямованої на підвищення рівня обізнаності учасників освітнього процесу щодо переваг використання енергоефективних технологій з 15 по 19 листопада 2021 року в ОЗЗСО відбулися заходи в рамках Тижня енергозбереження, орієнтовані на пропаганду енергозбереження, раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів.

Учні 9-11 класів узяли участь у конкурсі плакатів «Енергоефективність та моє зелене майбутнє», у яких зобразили власне бачення збереження енергоресурсів країни. У бібліотеці закладу членами гуртка «Літературне краєзнавство» (керівник Федорченко Е.В.) було створено виставку науково-популярної та періодичної літератури «Збережи енергію – врятуй планету», матеріали якої використовували педагоги та учні для підготовки тематичних бесід та обговорень. З техпрацівниками закладу було проведено цикл лекцій щодо питань запровадження ефективних заходів енергозбереження.

/Files/images/novini2021/listopad21/33.jpeg/Files/images/novini2021/listopad21/32.JPG