«Планета толерантності»

2021-11-17

Ухвалення 16 листопада 1995 року Декларації принципів терпимості поклало початок відзначенню в усьому світі Міжнародного дня толерантності. Свято покликане шанувати рівність усіх людей, незалежно від походження, кольору шкіри, національності, релігійних уподобань чи світогляду. Здатність терпимо і з розумінням ставитись до оточуючих - це невід'ємна складова сучасного життя та умова органічного співіснування різних людей в одному суспільстві. Адже кожен із нас унікальний.

У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей у 3- Б класі ОЗЗСО (класний керівник Сабєгатуліна В.В.) було проведено годину спілкування «Планета толерантності». Під час заходу учні створювали асоціативний кущ, добирали риси характеру, притаманні толерантній людині, грали в ігри «Виявляти толерантність - значить…», «Так чи не так». Після перегляду та обговорення мультфільму «Тамара» школярі створили плакат «Долоньки толерантної людини» і взяли участь у вікторині.

Година спілкування пройшла активно, весело, творчо та толерантно!

/Files/images/novini2021/listopad21/12.jpg/Files/images/novini2021/listopad21/11.jpg/Files/images/novini2021/listopad21/10.jpg/Files/images/novini2021/listopad21/09.jpg