Осінні канікули – пора екскурсій

2021-10-22

Пора осінніх канікул – це час не тільки для відпочинку від уроків і домашніх завдань, а й привід здійснити цікаві мандрівки та екскурсії. Учні 9-Б класу ОЗЗСО разом з батьками та класним керівником Наталією Коваленко побували на екскурсії в місті Харкові. Тут школярі відвідали Центральний парк культури та відпочинку імені Горького та Екопарк Фельдмана. Незабутні враження в учнів залишилися від виставки-параду хризантем та зустрічі з тваринами в Екопарку Фельдмана. Найбільше захоплення викликала екскурсія парком імені Горького, адже тут на них чекали різноманітні атракціони. Діти отримали безліч позитиву та нових вражень!

/Files/images/novini2021/jovten21/36.jpg /Files/images/novini2021/jovten21/35.jpg/Files/images/novini2021/jovten21/34.jpg/Files/images/novini2021/jovten21/33.jpg