Безпека на дорозі

2021-10-08

Кожна дитина почуває себе в безпеці, коли знає, як правильно діяти в тій чи іншій екстремальній ситуації. Нині, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

З метою збереження життя та здоров’я дітей на дорогах, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму класними керівниками ОЗЗСО Гобиш Н.І. (4-А кл.) і Зерниченко Т.В. (1-А кл.) були проведені тематичні виховні заходи.

Протягом уроку діти в ігровій формі повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули мультфільм і визначили порушення як з боку пішохода, так і з боку водія. Школярі моделювали ситуації на дорозі, розгадували ребуси, малювали дорожні знаки. Маленькі першокласники залюбки мандрували разом зі Смішариками й правильно відповідали на запитання вікторини.

Закликаємо усіх учасників дорожнього руху бути свідомими й дотримуватись правил дорожнього руху! Бережіть своє життя!