Свято доброти та милосердя

2021-10-01

30 вересня Україна відзначає день усиновлення. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, які прийняли у свої сім’ї дітей, що за різних обставин залишилися без родини.

29 вересня в 4-А класі Мирноградського ОЗЗСО відбулася тематична виховна година, на якій соціальний педагог Юлія Пархомчук розповіла про дітей, що втрачають свої родини, про те, де вони перебувають і як вони заздрять дітям, в яких є мама й тато. Також учні дізналися про прийомних батьків і усвідомили, що всиновлювачі заслуговують на велику повагу та пошану оточуючих. Школярі власноруч розфарбували прапорці, з яких склали привітання зі святом.

Доброта і любов – головний подарунок для дітей. Турбота про них – наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави. Нехай в Україні будуть щасливі діти!

/Files/images/novini2021/veresen21/36.jpg/Files/images/novini2021/veresen21/37.jpg