Вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту

2021-06-12

11 червня 2021 року в Мирноградському НВК відбулася урочиста лінійка, присвячена врученню учням 9-х класів свідоцтв про базову загальну середню освіту. 65 учнів отримали свій перший документ про освіту, двоє з них - з відзнакою. Зі словами привітання до випускників звернулися директор школи, класні керівники, батьки. А дев’ятикласники висловили свою вдячність педагогам НВК.

Ми щиро вітаємо вас, дорогі гімназисти, із цим святом!

Ви давно чекали цієї миті, коли шкільні проблеми скінчаться й ви матимете право обирати: чи то ще два роки насолоджуватися перебуванням у стінах рідного навчального закладу, чи то вилетіти у двері широко відчиненого для вас світу. Бажаємо, щоб ваша доля завжди була щасливою та безхмарною!

/Files/images/novini1/cherven/05.JPG/Files/images/novini1/cherven/04.JPG/Files/images/novini1/cherven/03.JPG/Files/images/novini1/cherven/02.jpg