«Спільно. Сильно»

2021-04-30

Третій день проєкту « Спільно.Сильно» розпочався! На інтерактивній дошці Jamboard команда Мирноградського НВК «Maximum» визначила актуальні проблеми громади й вирішила працювати над однією з них – проблемою збереження здоров’я - та провести заходи, які будуть мотивувати людей вести здоровий спосіб життя й приділяти більше уваги профілактиці різноманітних захворювань. А розпочали роботу з виготовлення плаката й постерів, які учні розмістили на дошках оголошень біля будинків та на зупинках. Діти відвідали стадіон «Шахтар», де активно працювали на свіжому повітрі. Як що ви в нас запитаєте: “Звідки взяти мотивацію, щоб побігати”?, ми відповімо: «Не повірите! Вона на стадіоні, у залі та на біговій доріжці. Мотивація саме там :)» Схвильовані та натхненні, члени команди очікують на 4 день!!!

4 день проєкту «Спільно.Сильно» під гаслом «Волонтерство в громаді» команда Мирноградського НВК «MAXIMUM» вирішила розпочати з фізичних вправ. Ми ближче познайомились із пілатесом. Цей вид гімнастики ідеально підходить для людей різних вікових категорій та різної фізичної підготовки. Глибоке дихання, яке лежить в основі пілатесу, допомагає зняти занепокоєння, позбутися депресії та безсоння. Даний метод вправ розрахований на гармонізацію духу й розуму людини, позбавлення її від негативних емоцій, він заряджає позитивною енергією на цілий день!

А ще команда приділили увагу занедбаним об’єктам будівництва в Мирнограді, які здавна приваблюють підлітків. Усе більшої популярності набувають ігри в стилі «постапокаліпсис», де екшн відбувається саме в руїнах міст. Щоб запобігти дитячому травматизму, команда «MAXIMUM» виготовила тематичні листівки, які розмістили на занедбаних будівлях .

Ось і пролетіли 5 днів шкільного тижня активізму . Команда Мирноградського НВК вдячна організаторам за цілий тиждень згуртованості, працездатності й креативності. Учасники проєкту змогли реалізувати свої ідеї та плани! Якщо підлітки зупиняться біля недобудови, а хтось почне займатися спортом – це найбільше досягнення. Проєкт «Спільно.Сильно» став каталізатором змін у нашій громаді.

/Files/images/novini1/kvten/39.jpg/Files/images/novini1/kvten/38.jpg/Files/images/novini1/kvten/36.jpg/Files/images/novini1/kvten/37.jpg