«Не ведись – прояви свою стійкість в Інтернеті»

2021-04-30

Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли в життя кожного з нас. Сьогодні Інтернет відіграє важливу роль у житті людей. При цьому діти потрапили в Мережу значно раніше за дорослих. Але розвиток сучасної глобальної мережі Інтернет дав поштовх і розвитку різного виду страхів для підлітків.

З метою навчити дітей безпеці в інтернеті з учнями 6-А класу НВК (класний керівник Чехмейстер М.М.) було проведено онлайн виховну годину «Не ведись – прояви свою стійкість в Інтернеті», під час якої діти переглянули тематичну презентацію й виконали завдання щодо розпізнавання шкідливого контенту. Наприкінці уроку шестикласники зробили висновок про те, що під час користування інтернетом не можна забувати про заходи безпеки.

/Files/images/novini1/kvten/35.jpg/Files/images/novini1/kvten/34.jpg