Урок з протимінної безпеки

2021-04-24

У межах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності з метою підвищення рівня мінної безпеки учнів та захисту від вибухонебезпечних предметів 23 квітня 2021 р. у 7-А класі НВК (класний керівник Радченко Ю.І.) було проведено онлайн лекцію-презентацію щодо поведінки учнів у разі знаходження вибухонебезпечного пристрою. Учитель за допомогою презентації Міністерства оборони України познайомила підлітків з видами вибухонебезпечних предметів, розповіла, яку вони несуть загрозу для життя та здоров’я людини. Також діти, переглянувши тематичні відеоматеріали, отримали рекомендації щодо уникнення враження мінами та вибухонебезпечними предметами, поведінки у надзвичайних ситуаціях.

/Files/images/novini1/kvten/16.png

/Files/images/novini1/kvten/19.png/Files/images/novini1/kvten/17.png/Files/images/novini1/kvten/18.png