Навчаємося створювати проєкти

2021-02-24

Уже другий рік учні 2-А класу НВК навчаються за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України», мета якого – навчити дитину бути успішною в школі та в дорослому житті, навчити радіти життю.

На уроці «Я Пізнаю Світ» учні 2-А класу (учитель Баяндіна В.К.) виготовляли Артбук з теми "Сусіди нашої країни". Артбук - це проектна діяльність, суть якого полягає в самостійному дослідженні запропонованої теми, у ході якого учні вчаться знаходити цікаві для себе факти й перетворювати їх у своєрідний мистецький об'єкт (журнал, карту, інструкцію тощо). Під час виготовлення Артбуку школярі закріпили свої знання з даної теми. Вони назвали сусідів нашої України, відобразили контури країн, назвали їх столиці, річки або гори, які в них є, а також вказали рельєф, який переважає в кожній країні.

/Files/images/novini1/lyutiy/20.jpg/Files/images/novini1/lyutiy/18.jpg/Files/images/novini1/lyutiy/17.jpg/Files/images/novini1/lyutiy/19.jpg